כיסים Kisim

000
עיצוב תיקים וארנקים
כתובת> החשמל 8, ת"א / אוסישקין 38, רמה"שׁ טלפון> 03-5604890 (ת"א), 03-5499578

לגעת בכל החושים

כבר מן הדגם הראשון התבססה תפיסת העיצוב של "כיסים" על המנעד שבין עיצוב אלגנטי, פשוט ונקי לבין אמנות עיבוד העור. כל תיק הוא מפגש חדש בין קצוות, המעיד על החיפוש המתמיד אחר הגדרת עיצוב של האובייקט. שיתוף הפעולה היצירתי בין יעל רוזן בן-שחר ואורלי כהן-אלורו יצר סדרה של דגמים המשדרים נשיות עכשווית, חזקה וחושנית עם אמירה אסתטית מקורית, זורמת ומלטפת.
בחנויות של "כיסים", בתל אביב וברמת השרון, אפשר למצוא מגוון רחב של תיקים וארנקים מעור איכותי, מבדים טבעיים ומחומרים סינתטיים חדשניים המיובאים מאיטליה ומספרד ונתפרים בארץ בעבודת יד ובאיכות גבוהה. המוצרים משווקים ברחבי העולם בבוטיקים מובילים ובחנויות מוזאון בארצות הברית ובאירופה.

של מי> יעל רוזן בן-שחר
כדאי לדעת> אפשר לרכוש את התיקים גם באמצעות אתר האינטרנט.
הכי הכי> תיק “M” מעור, בעל מראה קלאסי וקווים נקיים ואלגנטיים, מרקם עשיר ורכות חושנית;
תיק "קובייה" המלווה את המותג מתחילת דרכו ומופיע בסרט המדובר "סקס והעיר הגדולה".
חניה> ברחובות הסמוכים.
פקס>
אתר> www.kisim.com
נ א'-ה' 10:00-19:00
שישי 10:00-15:00
 

Kisim
Wallets and Bags
All items at Kisim offer an elegant design, with a simple and clean approach to leather handling. Yael Rosen Ben-Shahar and Orly Cohen-Eloro’s creative collaboration reflects contemporary femininity, strong and sensual, with an original aesthetic saying. Both stores offer a wide range of purses and handbags, made from quality leather, natural fabrics and innovative synthetic materials, imported from Spain and Italy and sewn in Israel.
Add> 8 HaHashmal St. Tel-Aviv /
38 Osishkin, Ramat-Hasharon
Tel> (Tel Aviv),

 

(Ramat Hasharon)
Web>www.kisim.com